Відбулось перше засідання Спостережної ради

Дата: 28.10.2021 15:16

20 жовтня 2021 року відбулось перше засідання Спостережної ради при КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги», яка утворена рішенням селищної ради з метою сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні закладом охорони здоров’я.

До складу Спостережної ради обрано 13 членів, в тому числі представників власника, депутатського корпусу, громадськості та громадських об’єднань, а також – представників територіальних громад, сільських та селищних рад, які надають субвенцію з місцевого бюджету для співфінансування КНП, а саме:

Ваколюк В.В. - заступник Клеванського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради,

Вервега Б.М. - доцент Львівського національного медичного університету,

Кречко С.О. - заступник Шпанівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,

Каспришен І.О. – депутат Клеванської селищної ради,

Мулявчик Л.І. – завідувач Зорянської амбулаторії ЗПСМ,

Німас Л.В. – громадський діяч,

Панчук Я.П. – завідувач Білокриницької амбулаторії ЗПСМ,

Романчук О.М. – представник ГО «Сприяння розвитку охорони здоров’я»,

Сайко С.Л. – заступник Городоцького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,

Самсонюк Г.В. - заступник Корнинського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,

Ціпак М.А. – громадський діяч,

Юрчук О.М. – громадський діяч

Ящук Т.В. – начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Клеванської селищної ради

На засіданні було обрано керівний орган Спостережної ради у складі:

Голова - Німас Лев Васильович,

Заступник голови – Ваколюк Віталій Вікторович,

Секретар – Ящук Тетяна Володимирівна.

Під час засідання членам Спостережної ради було надано для ознайомлення загальна інформація про КНП (структура, чисельність, кадровий потенціал, фінансовий стан підприємства та ін.).

Протокол №1 засідання Спостережної ради