Громадські слухання

Дата: 11.12.2021 14:17

ОГОЛОШЕННЯ !!!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Адміністрація Клеванської селищної ради запрошує Вас прийняти активну участь у місцевих громадських слуханнях щодо обговорення питання розроблення «Детального плану території обмеженої вулицями Слов’янська, Робітнича, Садова, Володимирська в смт Клевань орієнтовною площею 3,5 га на території Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області», які відбудуться о 14:00 годині 18 грудня 2021 року в приміщенні Будинку культури смт Клевань, що знаходиться за адресою:

смт. Клевань, вул. Тиха, 16, Рівненського району, Рівненської області.

Додатково ознайомитися з матеріалами щодо розроблення Детального плану території обмеженої вулицями Слов’янська, Робітнича, Садова, Володимирська в смт Клевань орієнтовною площею 3,5 га на території Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області, Ви можете за у головного спеціаліста (землевпорядника) відділу інфраструктури, архітектури, комунальної власності та земельних відносин селищної ради Вельгоша В.М. (смт. Клевань, вул. І. Франка, 20, ІІ поверх, кабінет № 25).