Оголошення!

Дата: 02.06.2022 16:49

Рівненський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки просить військовозобов'язаних  учасників  бойових дій  (крім тих хто отримує пенсію, є особою з інвалідністю, та призваний по контракту чи мобілізації) звернутися до територіального центру комплектування задля уточнення персональних даних, щодо грошової допомоги, передбаченою постановою Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 року №540 « Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги» , передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх  соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Звернутись потрібно за адресою: м. Рівне, вул.Грабник, 4.

Телефон: 0973297072 Жанна Дмитрівна.