Земельний податок

Шановні мешканці громади!

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку!

Відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку за 2023 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Для оплати земельного податку ви можете:

- звернутися у відділ “Центр надання адміністративних послуг” (ЦНАП) Клеванської селищної ради для отримання податкового повідомлення (смт. Клевань, вул. І.Франка, 20, приміщення Клеванської селищної ради, 1 поверх);

АБО

-  перейти за посиланням (натисніть для завантаження)  та вказати свій ідентифікаційний код для отримання даних по оплаті.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

Перемоги та миру всім нам!