Бюджет участі

У бюджеті Клеванської селищної ради щороку передбачено гроші на реалізацію громадських проектів в розмірі 600,00 тис. грн.

Ви подаєте ідею та її технічне обґрунтування, а реалізовує її місцева влада за бюджетні кошти. Головне, щоб вашу ініціативу підтримали жителі громади шляхом голосування.

Після подачі пропозиції заявником, проект проходить перевірку. Далі всі проектні пропозиції, які відповідають вимогам та пройшли верифікацію (перевірку), будуть представлені для голосування громадськості.

Реалізація проектів відбуватиметься протягом року, проводитиметься контроль за виконанням завдань, а по завершенню буде здійснено публічний звіт.

За кращі проекти голосуватимуть не депутати, не члени виконкому чи апарату Клеванської селищної ради, а виключно фізичні особи, тобто мешканці Клеванської  Громади.

Всі заявки, які відповідатимуть вимогам, будуть розміщені на офіційному сайті Клеванської селищної ради. Віддати свій голос можна під час електронного голосування на платформі https://klevan-budget.e-dem.in.ua/#/, а також заповнивши спеціальний бланк у Клеванській селищній раді, у ЦНАП чи в іншому місці на території громади (точні адреси будуть оприлюднені напередодні старту голосування).

Важливим є те, щоб ініціювала ідею може не лише одна людина, а й група відповідальних громадян, які вболівають за свій об’єкт чи ініціативу.

Після підготовки проектної пропозиції необхідно переконати жителів Клеванської ОТГ, щоб вони підтримали ініціативу на голосуванні.

Важливо, що мешканці Клеванської ТГ зможуть проголосувати  тільки за 1 проект – «один голос – один проект».