A A A K K K
для людей із порушенням зору
КЛЕВАНСЬКА ГРОМАДА
Рівненська область

Правова допомога

Повернення 1% пенсійного збору при купівлі житла вперше

Придбання квартири чи житлового будинку здійснюється шляхом укладення нотаріально посвідченого договору купівлі-продажу. При укладенні такого договору є сплачується до державного бюджету України збір на обов'язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1% від вартості нерухомого майна. Лише за наявності платіжного документу про сплату збору нотаріус посвідчить договір купівлі-продажу.

12:09:43 30.10.2020

Сплата єдиного соціального внеску (ЄСВ) фізичною особою-підприємцем, який не вів підприємницької діяльності

Історія із нарахуванням єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) підприємцям, які не вели фактичної підприємницької діяльності продовжується. Багатьом підприємцям, вже надходили вимоги про сплату ЄСВ, а декому були накладені арешти на рахунки державними виконавцями. До Рівненського бюро правової допомоги надходили звернення із запитаннями як діяти в такій ситуації. Тому надаємо інформацію щодо дій, якщо Вам нараховано борги по ЄСВ, але підприємницької діяльності ви не вели. Чи можна не платити? Чи законно це нараховано та чи можна оскаржити?

11:32:10 16.07.2020

ЩО КРАЩЕ: ДОГОВІР ДАРУВАННЯ ЧИ ЗАПОВІТ

Українським законодавством передбачено декілька способів переходу права власності. Серед них, можна виокремити: договір купівлі-продажу, дарування, довічного утримання, міни, в порядку спадкування, інше.

11:37:56 23.06.2020

Здійснення сімейних прав та виконання сімейних обов'язків іншими членами сім’ї та родичами

До безоплатної правової допомоги часто звертаються громадяни з питаннями про захист сімейних прав діда баби та інших родичів, до прикладу права на спілкування з рідними онуками, права на утримання.

11:39:50 18.06.2020

Субсидії під час карантину

З впровадженням в Україні карантину, досить актуальним став порядок отримання житлових субсидій.

11:40:49 19.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано