Керівництво Клеванської територіальної громади

КЛЕВАНСЬКИЙ  СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА

КИДУН

Галина Йосипівна

Народилася  12 лютого 1959 року в с. Вибранівка, Жидачівського району, Львівської області.

Освіта вища. У 1984 році закінчила з відзнакою Тернопільський державний педагогічний інститут ім. Я.О. Галана за спеціальністю вчитель біології з додатковою спеціальністю хімія.

Трудова діяльність:

З 1984 р. по 1989 р. працювала вчителем біології та хімії Дядьковицької середньої школи.

З 1989 р. по 1991 р. працювала вихователем групи продовженого дня Квасилівської  середньої школи.

З 1991р. по 2010 р. працювала вчителем хімії Оржівської середньої школи.

З 2010 р. по 2017 р. обрана головою Оржівської селищної ради.

З 2017 р. по листопад 2020 р. перебувала на посаді в.о. старости смт. Оржів Клеванської  селищної ради.

25 жовтня 2020 року обрана Клеванським селищним головою.

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Ваколюк Віталій Вікторович

Народився 25 липня 1985 року в смт. Клевань Рівненського району Рівненської області.

Освіта вища

Рівненський державний гуманітарний університет, факультет математики та інформатики, спеціаліст прикладної математики, викладач.

Досвід роботи:

2007-2016рр.      інженер-програміст КЗ «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради

2016-2018рр.  інспектор з кадрів відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації

2018-2020рр.      головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради

грудень 2020 - теперішній час -  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Клеванської селищної ради.