Карта громади

назви населених пунктів згідно з Класифікатором об'єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)
Клеванська громада - UA56060290000044465

примітка

Код адміністративно-територіальної одиниці складається із літер «UA» (код України за ISO 3166-1), за якими слідують 17 цифр:

UA|ОО|РР|ГГГ|ППП|ММ|УУУУУ – де:

Перші дві цифри— це код адміністративно-територіальної одиниці першого рівня (області, АРК або міста зі спеціальним статусом), при чому він збігається із кодом, який ця одиниця мала в КОАТУУ.

Наступні дві цифри — це код району.

Наступні три цифри — це код територіальної громади.

Ще три наступні цифри— це код населеного пункту.

Подальші дві цифри є кодом району в місті.

Останні п'ять цифр є унікальним ідентифікатором об'єкту.

Якщо якась із частин коду незастосовна до конкретної одиниці (наприклад код району в місті є незастосовним для територіальних громад), то в цій частині коду ставляться нулі. Наприклад село Нові Безрадичі має код «UA32120070080094229», і в цьому коді два нулі на одинадцятій та дванадцятій позиції (виділені жирним шрифтом) є кодом району в місті, і там стоять саме нулі, оскільки код району в місті не застосовується до сіл.

Список кодів областей (перші дві цифри коду КАТОТТГ — ОО у таблиці) повністю співпадає зі списком кодів КОАТУУ для областей.