КЛЕВАНСЬКА ГРОМАДА

Рівненська область

Я МАЮ ПРАВО

“Я маю право!”

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті 14 листопада 2017 року Президентом України Петром Порошенко був підписаний Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”.

            Слоган проекту: «ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!» означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що треба робити, коли його права порушують, захищаючи себе згідно з законами, а держава захищає громадянина і його права.

Стратегічним завданням довгострокової національної програми “Я МАЮ ПРАВО!” є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

          Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

          В межах проекту проводиться інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права у відповідних сферах, зокрема через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних “гарячих ліній”, організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення та розповсюдження відповідних інформаційних матеріалів.

Стратегією проекту передбачено, що у 2018-2019 роках вузловими напрямами роботи стануть: права громадян під час спілкування з правоохоронними органами; права споживачів; права дітей та жінок; права учасників АТО, ветеранів війни; права тимчасово переміщених осіб; права малозабезпечених; права людей з інвалідністю.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області  працює за адресою: вул. Кавказька, 7, м. Рівне, 33013, Україна; контактний телефон/факс:  (0362) 46-01-09.

Рівненське бюро правової допомоги працює за адресою: вул. Соборна, 195, м. Рівне, 33001, Україна; контактний телефон: (0362) 68-40-05.

Додатково повідомляємо, що цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано