Сесія

15.07.2024

Подані на розгляд Клеванської селищної ради проєкти рішень:

оновлюється

1. Про внесення змін до Положення про порядок списання майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади Клеванської  селищної  ради (завантажити)

2. Про умови оплати праці селищного голови Кидун Г.Й. на  ІІ півріччя 2024 року (завантажити)

3. Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Клеванської селищної територіальної громади (завантажити)

4. Про  внесення  змін  до  бюджету Клеванської селищної територіальної громади на 2024 рік (завантажити), додаток (завантажити)

5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Оржівському виробничому управлінню житлово-комунального господарства для будівництва та обслуговування артезіанської свердловини  в селищі Оржів (завантажити)