КЛЕВАНСЬКА ГРОМАДА

Рівненська область

Сесія

05.03.2024

Подані на розгляд Клеванської селищної ради проєкти рішень:

оновлюється

 

 

 

 

 

1. Про визнання відділу «Центр надання адміністративних послуг» Клеванської селищної ради органом реєстрації у сфері реєстрації місця проживання  фізичних осіб (завантажити)

 

2. Про внесення змін до складу аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Клеванської селищної ради (завантажити)

 

3. Про внесення змін до складу постійно діючої комісії з питань виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Клеванської територіальної громади безхазяйного майна та майна відумерлої спадщини (завантажити)

 

4. Про передачу в оренду автомобіля (завантажити)

 

5. Про створення комісії з розгляду скарг щодо прийнятих адміністративних актів, процедурних рішень, дій чи бездіяльності Клеванської селищної ради, селищного голови, виконавчих органів ради з питань реалізації власних повноважень місцевого самоврядування (завантажити)

 

6. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та населення Клеванської територіальної громади до участі в русі національного спротиву на 2022-2024 роки (завантажити)

 

7. Про внесення змін до цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Клеванської територіальної громади на 2022-2024 роки (завантажити)

 

8. Про надання дозволу КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» Клеванської селищної ради на списання основних засобів (завантажити)

 

9. Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів оренди, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, затвердженого рішенням Клеванської селищної ради від 27.09.2022 р. № 817 (завантажити)

 

10. Про надання згоди на оренду комунального майна територіальної громади Клеванської селищної ради без проведення аукціону (завантажити)

 

11. Про затвердження Програми боротьби із амброзією полинолистою на території Клеванської територіальної громади на 2024-2029 роки. (завантажити)

 

12. Про  безоплатну  передачу майна з балансу  КЗ  «Центр  національно-патріотичного  виховання,  спорту та творчості» на баланс КЗ «Центр культури та дозвілля» (завантажити)

 

13. Про виконання програми «Обдаровані діти» на 2022-2024 роки у 2023 році (завантажити)

 

14. Про виконання «Програми розвитку культури Клеванської селищної ради на 2023-2027 роки»  у 2023 році (завантажити)

 

15. Про виконання Програми розвитку освіти Клеванської селищної ради на 2022-2024 роки за 2023 рік (завантажити)

 

16. Про виконання Програми підтримки діяльності громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування на території Клеванської селищної ради на 2021-2023 роки за 2023 рік (завантажити)

 

17. Про виконання Програми  «Дитяче харчування» на  2023 рік (завантажити)

 

18. Про виконання програми «Шкільний автобус»  на 2021-2023 роки у  2023 році (завантажити)

 

19. Про прийняття в комунальну власність Клеванської територіальної громади об’єкту «Капітальний ремонт дорожного покриття вул. Носальчука в смт Клевань Рівненського району Рівненської області» (завантажити)

 

20. Про передачу з балансу Клеванської селищної ради на баланс Оржівського ВУЖКГ основних засобів. (завантажити)

 

21. Про передачу з балансу Клеванської селищної ради на баланс КП «Благоустрій» основних засобів. (завантажити)

 

22. Про внесення до переліку об’єктів комунальної власності Клеванської селищної ради КЛЕВАНСЬКОГО ЗДО №1 (ЯСЛА-САДОК) (завантажити)

 

23. Про надання дозволу на списання шляхом ліквідації будівлі ФАПу в с. Жобрин (завантажити)

 

24. Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги на спорудження та встановлення пам’ятника загиблому (померлому) військовослужбовцю (завантажити)

 

25. Про внесення змін до структури комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Клеванської селищної ради (завантажити)

 

26. Про затвердження тарифів на соціальні послуги   в комунальному закладі  «Центр надання соціальних послуг» Клеванської селищної   ради на 2024 рік (завантажити)

 

27. Про внесення змін до Програми підтримки військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації до лав Збройних сил України та інших військових формувань для захисту України від збройної агресії російської федерації на 2024 рік (завантажити)

 

28. Про звіт селищного голови про роботу виконавчих органів Клеванської селищної ради за 2023 рік (завантажити)

 

29. Про умови оплати праці селищного голови Кидун Г.Й. на  2024 рік (завантажити).

 

30. Про  внесення  змін  до  бюджету Клеванської селищної територіальної громади на 2024 рік (завантажити)додаток 1 (завантажити), додаток 2 (завантажити)

 

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гаврильчик Т.В. та передачу земельної ділянки у власність

 

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Андреєву М.І. та передачу земельної ділянки у власність

 

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мітлаш Н.І. та передачу земельної ділянки у власність

 

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бречко О.В. та передачу земельної ділянки у власність

 

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Головатчику П.М. та передачу земельної ділянки у власність

 

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) в селищі Клевань по вул. Незалежності

 

37. Про припинення договору оренди землі від 28.02.2018 року на земельну ділянку кадастровий номер 5624655400:02:018:2521 із гр. Піддубним А.І.

 

38. Про надання земельної ділянки в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії ПрАТ «Рівнеобленерго»

 

39. Про надання дозволу на розроблення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою викупу гр. Туркаленко О.І.

 

40. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624655400:02:018:2257 у постійне користування КЛЕВАНСЬКОМУ ЗДО №1 (ЯСЛА-САДОК)

 

41. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624655400:04:001:0027 у постійне користування КЛЕВАНСЬКОМУ ЛІЦЕЮ №1

 

42. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624655400:02:018:1926 у постійне користування КЛЕВАНСЬКОМУ ЛІЦЕЮ №2

 

43. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624655400:02:018:2083 у постійне користування КЗ «КЛЕВАНСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА» КЛЕВАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

44. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624655400:02:018:1925 у постійне користування КЗ «ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ ТА ТВОРЧОСТІ»

 

45. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624655400:02:018:2095 у постійне користування КЗ «ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА»

 

46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ТОВ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ГРЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІМТРЕКС» та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку

 

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії в селищі Клевань по вул. Робітничій

 

48. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Клеванської селищної ради в селищі Клевань по вул.Козацькій

(31 - 48 завантажити)

49. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гомолю М. П. та передачу земельної ділянки у приватну власність

 

50. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Войтюк О. М. та передачу земельної ділянки у приватну власність

 

51. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Овсійчук Л. А. та передачу земельної ділянки у приватну власність

 

52. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Олійнику П. Д. та передачу земельної ділянки у приватну власність

 

53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) гр. Попнюк З. О.

 

54. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,7715 га, кадастровий номер 5624655700:02:000:0409

 

55. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1162 га, кадастровий номер 5624655700:01:002:0004

 

56. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок населеного пункту села Руда-Красна

 

57. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624684500:05:000:0394 у постійне користування ОЗ «Жобринський ліцей» Клеванської селищної ради

 

58. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624655700:02:000:0599 у постійне користування Оржівському ліцею Клеванської селищної ради

 

59. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624655700:02:000:1144 у постійне користування Оржівському ліцею Клеванської селищної ради

 

60. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624655700:02:000:0714 у постійне користування КЗ «Оржівська музична школа» Клеванської селищної ради

 

61. Про передачу земельних ділянок у постійне користування Оржівського закладу дошкільної освіти «Веселка» Клеванської селищної ради

 

62. Про продовження терміну дії договору оренди землі від  09.12.2009 року із ФОП Лишак М. А.

 

63. Про продовження терміну дії договору оренди землі від 09.12.2009 року із ФОП Трайковською Л. Р.

 

64. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 15 грудня 2008 року за № 4142 із Товариством з обмеженою відповідальністю «ОДЕК» Україна

 

65. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624684500:01:003:0093 у власність

 

66. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624684500:08:017:0193 у власність

 

67. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 5624684500:01:003:0092 у власність

(49 - 67 завантажити)

68. Про передачу житлових будинків №2   та   №3  по  вул.  Перемоги в сел. Оржів на баланс ОСББ «Оржів Перемоги» (завантажити)

 

69. Про дострокове припинення повноважень депутата Клеванської селищної ради VIII скликання Носика Сергія Васильовича (завантажити)

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано