Послуга "Шлюб за добу"

«Шлюб за добу»

Для того, щоб скористатись послугою «Шлюб за добу» та провести  державну реєстрацію шлюбу у скорочені строки, необхідно звертатись до організаторів державної реєстрації шлюбу у Рівненській області -

- комунальний заклад «Міський будинок культури» Рівненської міської ради, за адресою:

33028, м. Рівне, вул. Соборна, 3Д, контактний телефон для запису на реєстрацію та консультацій -

096-7458292

066-1713456

Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу - з Міським будинком культури Рівненської міської ради, подавши наступні документи:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець, особа без громадянства, додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України).

2. У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі, –документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).

Не пред'являються оригінали документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану, про які повідомлено у договорі, складені органами державної реєстрації актів цивільного стану України.

3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

4. Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Державна реєстрація шлюбу проводиться у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заявки.

Для цього вони мають:

• прибути у визначені договором місце, дату та час проведення державної реєстрації шлюбу;
  • надати вище вказані документи уповноваженому працівнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану;
  • ознайомитись із даними, унесеними до заяви про державну реєстрацію шлюбу та до актового запису про шлюб, і засвідчити їх власними підписами у відповідних графах заяви та актового запису.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р "Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу" (із змінами), у Рівненській області у містах Дубно, Рівне, Сарни запроваджено державну реєстрацію шлюбу у скорочені строки.