ПрАТ „Рівнеобленерго” інформує

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

15:54:13 20.04.2022

У Клеванській територіальній громаді заборонено продаж алкоголю

З метою забезпечення громадського порядку, недопущення зростання злочинності, проявів пияцтва, агресії та мародерства, порушення обмежень, встановлених відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану в Клеванській територіальній громаді запроваджено повну заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних  та слабоалкогольних напоїв, вин столових, на період дії воєнного стану на території Клеванської селищної ради.

17:23:45 28.02.2022