11.07.2024

Подані на розгляд Виконавчого комітету Клеванської селищної ради проєкти рішень:

оновлюється

1. Про розгляд  звернень  громадян, що надійшли  до виконавчого комітету  селищної ради за  І півріччя 2024 року. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про стан  готовності підприємств, установ та організацій до роботи  в  осінньо – зимовий  період  2024 – 2025 рр. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про стан утримання зовнішнього протипожежного водопостачання на території населених пунктів громади. (завантажити)

1. Про встановлення тарифів на виробництво та постачання теплової енергії, яке здійснюється з використанням альтернативних джерел енергії приватному підприємству «Тепло-Енергія», для котельні за адресою: селище Клевань, вул. Центральна, 1. (завантажити)

1. Про     встановлення  тарифу  на  теплову  енергію, виробництво      теплової      енергії       приватному підприємству    «Рівнетеплосервіс»    для   котельні за адресою: селище Клевань, вул. Деражненська, 39. (завантажити)

1. Про створення ради безбар’єрності Клеванської територіальної громади та затвердження положення про неї. (завантажити), додаток1 (завантажити), додаток2  (завантажити)

1. Про надання дозволу на благоустрій території ПП фірмі «ЕХО».(завантажити)

1. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Михайлова О.В. (завантажити)

1. Про надання суду подання органу опіки та піклування щодо доцільності призначення опікуна.

1. Про надання матеріальної допомоги громадянам.