12.03.2024

Подані на розгляд Виконавчого комітету Клеванської селищної ради проєкти рішень:

оновлюється

1. Про роботу КЗ «Центр національно-патріотичного виховання, спорту та творчості». (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про роботу поліцейських офіцерів громади за 2023 рік. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту в закладах освіти, що належать до сфери управління громади. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту на території Клеванської територіальної громади. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Клеванської територіальної громади. (завантажити)

1. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Клеванської селищної ради. (завантажити)

1. Про внесення змін до постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та фіксації фактів масового отруєння бджіл при Клеванській селищній раді. (завантажити)

1. Про затвердження Плану заходів із забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури. (завантажити)

1. Про надання дозволу гр. Конончук Н.М. на приватизацію квартири за адресою: селище Клевань, вул. Слов’янська, 3А, кв. 1. (завантажити)

1. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень. (завантажити)

1. Про внесення змін до складу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Клеванської селищної ради. (завантажити)

1. Про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового   будинку, право користування яким має малолітня дитина  (завантажити)

1. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини Клеванської селищної ради (завантажити)

1. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про надання матеріальної допомоги громадянам.

1. Про  план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІ квартал 2024 року.