05.04.2024

Подані на розгляд Виконавчого комітету Клеванської селищної ради проєкти рішень:

оновлюється

1. Про  стан виконання делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на території селищної ради. (завантажити)

1. Про стан існуючих систем оповіщення та їх спроможності щодо своєчасного оповіщення населення громади. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про створення місцевої автоматизованої системи оповіщення Клеванської територіальної громади. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про внесення змін до штатно-особового складу територіальної комісії з питань евакуації Клеванської територіальної громади. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про внесення змін до посадового складу територіальної комісії з питань евакуації. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про санітарний стан та благоустрій населених пунктів Клеванської територіальної громади. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про виконання бюджету Клеванської селищної територіальної громади за перший квартал 2024 року. (завантажити), додаток1 (завантажити), додаток2 (завантажити), додаток3 (завантажити), додаток4 (завантажити), додаток5 (завантажити)

1. Про встановлення тарифів на виробництво та постачання теплової енергії, яке здійснюється з використанням альтернативних джерел енергії для приватного підприємства  «Тепло-Енергія». (завантажити)

1. Про затвердження тарифу на теплову енергію, на виробництво теплової енергії приватному підприємству «Рівнетеплосервіс» для котельні за адресою: селище Клевань, вул. Деражненська, 39. (завантажити)

1. Про присвоєння поштової адреси готовому до експлуатації об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) в смт Клевань, вул. Центральна. (завантажити)

1. Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання  малолітніх дітей. (завантажити)

1. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. (завантажити)

1. Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. (завантажити)

1. Про надання матеріальної допомоги громадянам.

15. Різне.