05.02.2024

Подані на розгляд Виконавчого комітету Клеванської селищної ради проєкти рішень:

оновлюється

1. Про виконання бюджету Клеванської селищної територіальної громади  за 2023 рік.(завантажити) додатки (завантажити)

1. Про закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Клеванської селищної ради у 2024/2025 н.р.(завантажити)

1. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів  виконавчої  влади  вищого  рівня у 2023 році.

1. Про затвердження тарифів на платні послуги комунального закладу «Публічна бібліотека» Клеванської селищної ради.(завантажити)

1. Про затвердження розпорядження селищного голови.(завантажити), додаток (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про затвердження графіку звіряння облікових даних карток первинного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.(завантажити), додаток (завантажити)

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Клеванської селищної ради від 16.11.2023 року № 204 «Про присвоєння поштової адреси готовому до експлуатації об’єкту (будівлі магазину) в смт Клевань, вул. Хмельницького Б.»(завантажити)

1. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.(завантажити)

1. Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки на ім’я неповнолітньої.(завантажити)

1. Про затвердження висновку про доцільність призначення гр.     ., 19.04.1990 р.н., опікуном над гр.     ., 05.02.1984 р.н.(завантажити)

1. Про затвердження висновку про доцільність призначення гр. ., 17.04.1985 р.н., опікуном над гр.    ., 07.01.1962 р.н.(завантажити)

1. Про внесення змін до складу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.(завантажити)

1. Про надання матеріальної допомоги громадянам.