ПРОЄКТИ РІШЕНЬ
 чергового засідання виконавчого комітету
Клеванської селищної ради
   яке відбудеться 17 лютого 2022 року о 15:00 год. в приміщенні селищної ради (вулиця І.Франка, 20, смт Клевань)

оновлює

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

1. Про виконання  селищного  бюджету  за 2021  рік (завантажити)

Доповідає: Патійчук С.Ю. – начальник відділу селищної                     ради

1. Про  заходи щодо профілактики злочинності та правопорушень на території громади. (завантажити)

Доповідають: поліцейські громади

1. Про надання допомоги населенню селищної ради щодо оформлення нотаріальних документів та реєстрації актів цивільного стану громадян на території селищної ради.  (завантажити)

Доповідають: Мінченко С.Г. - керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету

1. Про план  основних заходів цивільного захисту  Клеванської селищної ради на 2022 рік. (завантажити), додаток (завантажити).

Доповідає: Квятковський М.П.– завідувач сектору селищної ради

1. Про затвердження  заходів щодо запобігання пожежам у житловому секторі та підвищення рівня знань населенням правил пожежної безпеки на території Клеванської селищної ради. (завантажити), додаток (завантажити).

Доповідає: Квятковський М.П.– завідувач  сектору селищної ради

1. Про внесення змін в рішення до рішення виконавчого комітету Клеванської селищної ради від 15 липня 2021 року № 96 «Про створення комісії з  питань евакуації». (завантажити)

Доповідає: Квятковський М.П.– завідувач  сектору селищної ради

1. Про затвердження штатно-особового складу територіальної комісії з питань евакуації Клеванської територіальної громади (завантажити)

Доповідає: Квятковський М.П.– завідувач  сектору селищної ради

1. Про створення Координаційної ради з  питань  сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та   протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми в Клеванській територіальній громаді (завантажити)

Доповідає: Ящук Т.В.– начальник відділу селищної ради

1. Про розгляд звернень підприємств, установ, організацій та заяв громадян: дозвіл дарування (завантажити), приватизація квартири (завантажити), адреса (завантажити), адреса (завантажити), адреса (завантажити) , адреса (завантажити), адреса (завантажити), графік роботи (завантажити), графік роботи (завантажити), наступний виконком (завантажити).

Інформує: Мінченко С.Г. – керуюча справами (секретар) виконкому

1. Різне