17.06.2024

Подані на розгляд Виконавчого комітету Клеванської селищної ради проєкти рішень:

оновлюється

1. Про затвердження заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ в екосистемах під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про виконання заходів по соціальному захисту учасників бойових дій, які проживають  на території селищної ради. (завантажити)

1. Про затвердження контингенту учнів, кількості пільгових (бюджетних) місць та погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання та прокат музичних інструментів у КЗ «Клеванська музична школа» Клеванської селищної ради на 2024/2025 навчальний рік. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про затвердження контингенту учнів, кількості пільгових (бюджетних) місць та погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання та прокат музичних інструментів у КЗ «Оржівська музична школа» Клеванської селищної ради на 2024/2025 навчальний рік. (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про створення комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду). (завантажити), додаток 1 (завантажити), додаток 2 (завантажити)

1. Про роботу КЗ «Центр надання соціальних послуг» Клеванської селищної ради (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про план  роботи  виконавчого комітету  Клеванської селищної ради на ІІІ квартал 2024 року (завантажити), додаток (завантажити)

1. Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на території Клеванської територіальної громади на 2024 рік. (завантажити), план (завантажити)

1. Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини Давидюк Я.Р. (завантажити)

1. Про зміну поштових адрес новоутвореним обєктам   нерухомого   майна  ( житловим будинкам)  в  результаті поділу житлового  будинку в  смт Клевань  по  вул. Вишнева. (завантажити)

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Клеванської селищної ради від 03 червня 2024 року № 87 «Про впорядкування поштової адреси житловому будинку у зв’язку з дублюванням поштових адрес в смт Клевань, вул. Кобилянської О.». (завантажити)

1. Про надання матеріальної допомоги громадянам.

1. Про надання дозволу на газифікацію житлового будинку. (завантажити)

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Клеванської селищної ради від 20 жовтня 2022 року № 173 «Про дозвіл на благоустрій території гр. Гордійчуку В.В.». (завантажити)