Вакансії

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Директора КЗ «Центру Культури та дозвілля» Клеванської селищної ради

Відповідно до ст.ст. 211–215 Закону України «Про культуру», відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Центр культури та дозвілля Клеванської селищної ради.

11:34:59 13.10.2021

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Публічна бібліотека» Клеванської селищної ради

Відповідно до ст.ст. 211–215 Закону України «Про культуру», ст. 24 Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки Клеванської селищної ради.

09:08:13 13.10.2021