Оржів - серед лауреатів ІІ Міжнародого багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «АртЦентр талантів – 2018»

Дата: 11.04.2018 12:03

23 – 25 березня в м.Рівне відбувся ІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «АртЦентр талантів – 2018», який проходив у рамках телепроекту «Єднання заходу та сходу України». Вітаємо колектив Оржівської дитячої музичної школи з блискучим виступом у фестивалі-конкурсі та бажаємо подальших творчих успіхів!

Цей фестиваль унікальний тим, що учасниками були творчі колективи з Грузії та України.

Під час телемосту «Єднання заходу та сходу України», а саме «Рівне – Харків»,  «Рівне – Сєвєродонецьк», відбувся флеш-моб в якому взяли участь понад 1000 учасників конкурсу. Приємно відзначити, що активну участь у фестивалі взяли викладачі та учні Оржівської дитячої музичної школи. Вокальне тріо у складі Аліни Табакової, Ольги Комаринської та Аліни Гвоздь (керівник Аліна Табакова) стали лауреатами І ступеня у номінації «Академічний спів, тріо». Дует у складі Юрія Ліщинського та Андрія Кардаша став лауреатом І ступеня у номінації «Інструментальне мистецтво, гітара, дует», народний аматорський ансамбль народних інструментів «Експромт» (керівник Степан Ткач) став лауреатом І ступеня  та отримав «Гран-прі» у номінації «Інструментальне мистецтво, ансамбль». Учениця Анастасія Ярмолюк (клас старшого викладача Аліни Табакової) стала лауреатом ІІ ступеня у номінації «Інструментальне мистецтво, бандура».

За матеріалами cultura.rv.ua

Дякуємо за пост Анатолий Бойко