Привітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2018 08:01

Шановні жителі громади!

Від імені депутатського корпусу Клеванської селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто - щиро вітаю вас з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Непорушність конституційних прав та свобод громадян України, її незалежність, державний суверенітет і територіальна цілісність – ось ті фундаментальні цінності, які кращі сини та доньки Батьківщини сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я.

У цей доленосний для всіх нас час маємо докласти максимальних зусиль та використати усі можливості задля того, щоби зберегти конституційний лад, відновити мир та спокій на українській землі!

Щиросердно зичу усім мешканцям нашої громади та всієї України міцного  здоров’я та щастя, родинного затишку та злагоди, добробуту, цілющої Божої ласки!

Бажаю вам нових успіхів та звершень в житті та праці в ім’я процвітання нашої громади та нашої неньки–України!!!

Зі святом, дорогі земляки!

З Днем Конституції України!!!!

З повагою

Голова селищної ради                                                                                       Д.Жовтянський