Огляд готовності до нового 2018-2019 навчального року закладів загальної середньої та дошкільної освіти Клеванської селищної ради
Дата: 22.08.2018 17:50
Кількість переглядів: 645
21 та 22 серпня відбувся огляд готовності до нового 2018-2019 навчального року закладів загальної середньої та дошкільної освіти Клеванської селищної ради відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту та адміністрацією Клеванської селищної ради спільно з фахівцем Рівненського районного управління Держпродспоживслужби.
Новий Освітній Простір та Нова українська школа - це сучасний підхід та нові стандарти навчального року; це нове навчальне обладнання, мультимедійна та оргтехніка, плазмові телевізори та ноутбуки.
Проведено ряд поточних робіт - ремонт вбиралень, їдалень, коридорів, класів, спортивних залів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387094/8d696bf74ef1d250bba1d3fb8ab94428.jpg)