Привітання селищного голови з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2018 08:32

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!!!

Приміть сьогодні щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Це свято тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Щодня ви даруєте людям радість, несете позитивні емоції до кожного серця та кожної душі, що дуже важливо в такі складні  для нашої країни часи.

Ми дуже високо цінуємо ваш внесок у розвиток культури нашої громади. Адже без вашої ініціативності та цікавої творчої думки неможливі добрі переміни у нашому майбутньому житті.

Від всієї душі бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

Зі святом!

Селищний голова: Д.Жовтянський