Розроблення Плану на 2019 - 2021 роки з реалізації Стратегії розвитку громади

Дата: 31.01.2019 11:10

Клеванською селищною об’єднаною територіальною громадою розпочато розроблення Плану на 2019 - 2021 роки з реалізації Стратегії розвитку громади, зокрема, формування переліку технічних завдань на проекти місцевого розвитку.

Запрошуємо юридичних та фізичних осіб, громадські організації та громадських активістів запропонувати проектні ідеї, які сприятимуть реалізації завдань Стратегії громади та відповідатимуть наступним критеріям:
1. Проектна ідея повинна відповідати конкретним завданням Стратегії розвитку Клеванської громади.
2. Термін реалізації проекту – не більше трьох років (2019 - 2021 роки).
3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
4. Наявні ресурси, технічні та організаційні можливості для реалізації проекту.

Пропозиції щодо проектних ідей (технічних завдань на проекти місцевого розвитку) до Плану реалізації Стратегії  необхідно оформити  по формі зразка.

Заповнені форми проектних ідей просимо надіслати до 15 лютого 2019 року на адресу gromada.klevan@gmail.com з поміткою "Пропозиція проектної ідеї".

Телефон для довідок: +380-971310684