Конкурс відеоуроків, призи – ґаджети і поїздка в Угорщину

Дата: 16.02.2019 10:06

EdPro запрошує вчителів та учнів 5-11 класів взяти участь у конкурсі #SuperUrok.

Подати заявку можна до 12:00 15 квітня за цим посиланням.

Щоб взяти участь, необхідно створити відеоурок, використовуючи програму mozaBook.

“Основне завдання відеозапису – показати використання програми mozaBook для візуалізації, пояснення, розширеної демонстрації та виведення висновків, що ведуть до досягнення мети та цілей уроку, – пояснюють організатори.

40 найкращих відеоуроків продовжать участь у другому етапі, де журі відберуть 10 команд-фіналістів та серед них три команди-переможців конкурсу. Команда має складатись з 5 учнів та вчителя-ментора.

Переможці отримають:

• 1 місце. Персональний приз для кожного учня команди – планшет, для учителя – поїздка в місто Сегет (Угорщина) на конференцію від виробника освітньої програми Mozaik Education.
  • 2 місце. Персональний приз для кожного учня команди – смартфон, для учителя – поїздка в місто Сегет (Угорщина) на конференцію від виробника освітньої програми Mozaik Education.
  • 3 місце. Персональний приз для кожного учня команди – колонка, для учителя – поїздка в місто Сегет (Угорщина) на конференцію від виробника освітньої програми Mozaik Education.

Ознайомитись детальніше з умовами конкурсу можна за цим посиланням.

Нагадаємо, Київський молодіжний центр розпочинає безкоштовний курс лекцій про бізнес “Your Coаch” для старшокласників.

За матеріалами nus.org.ua       Фото: EdPro