НАБІР в Координаційну раду (Громадський бюджет)

Дата: 18.02.2019 10:43

Клеванська селищна рада оголошує прийом заявок на місце в "Координаційній раді" (4 місця) для розгляду, аналізу та затвердження проектів жителів громади, що будуть фінансуватися з "Бюджету участі (Громадського бюджету)" Клеванської селищної ради.

Актуально - до 01.03.2019 року
(подачу кандидатів завершено)

Онлайн-голосування - ТУТ (завершено)

Якщо Ви маєте бажання стати членом  Координаційної ради, та представляти Вашу ініціативну групу, ГО чи взагалі є небайдужим до розподілу коштів "Бюджету участі (Громадського бюджету)" Клеванської селищної ради -

надсилайте коротке резюме електронним листом сюди -

gromada.klevan@gmail.com

(з поміткою - "членство в Координаційній раді")

Нагадуємо, що у 2019 році починається реалізація "Бюджету участі (Громадського бюджету)", який запроваджено з метою удосконалення діалогу між владою та громадою, забезпечення прав членів Клеванської селищної ради на участь у самоврядуванні через залучення громадськості до розподілу коштів місцевого бюджету для вирішення важливих питань соціально-економічного та культурного розвитку, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями селищної ради та затвердженим "Положенням про Бюджет участі (Громадський бюджет)".

Додатково:

Основний портал  - Громадський бюджет Клеванської ОТГ (оновлюється)

Розділ офіційної сторінки - Громадський бюджет (оновлюється)

Бюджет участі (Положення)

Бюджет участі (Цільова програма)

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)