ХХІ обласна Спартакіада школярів Рівненщини з легкоатлетичного кросу

Дата: 14.04.2019 10:51

На території Клеванської громади сьогодні в лісопарковій зоні смт Оржів Клеванської об'єднаної територіальної громади відбулася ХХІ обласна Спартакіада школярів Рівненщини з легкоатлетичного кросу. Одним із співорганізатором проведення на місці змагань був відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради. Дуже приємно було бачити немалу кількість учасників забігу закладів освіти з усієї Рівненської області на теренах нашої місцевості.
З побажанням вдалого старту та успішного фінішу перед школярами виступили начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський (Vitaly Lipsky)та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради Юлія Мельник.
Вітаємо призерів та переможців! Бажаємо вдалих виступів на наступних змаганнях!