Засідання виконавчого комітету Клеванської селищної ради

Дата: 13.09.2019 18:41

оновлено

17 ВЕРЕСНЯ 2019  року о 10.00 год. за адресою: смт Оржів, вул.Заводська, 5 (актова зала адмінбудівлі) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Клеванської селищної ради

Порядок  денний

1.  Про  стан підготовки  освітніх закладів Клеванської селищної ради до нового навчального року.

Доповідає: Тимощук І.І. – заступник селищного голови

1. Про стан  підготовки підприємств, установ та організацій  до  роботи  в  осінньо-зимовий  період  2019 – 2020 р.р.

Доповідає: Мокляк В.В. -  перший заступник селищного  голови

1. Про  організацію призову громадян на військову службу  та здійснення заходів по військово-патріотичному вихованню молоді.

Доповідає: Бречко А.Р. – військовий обліковець

Співдоповідає: Кривчук М.М. - військовий обліковець.

1.  Про план  роботи  виконавчого комітету селищної ради  на  ІV квартал  2019 року.

Доповідає: Мінченко С.Г. - секретар виконкому

1. Про план  та організацію роботи  КП «Благоустрій».

Доповідає: Берлінець Д.П. – директор КП

6.  Про  хід  виконання  рішення виконавчого  комітету Клеванської селищної ради від 11.07.2018 року № 80 «Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті селищної ради».

Інформує: Мінченко С.Г. - секретар виконкому

7.  Про розгляд звернень підприємств, установ, організацій та заяв громадян.

Інформує: Мокляк В.В.–   перший заступник селищного голови

8.  Різне