Привітання селищного голови з Днем усиновлення

Дата: 29.09.2019 19:10

Шановні жителі громади!

30 вересня – День усиновлення.
          Щиро вітаю всіх із святом родинного затишку та дитячої надії, всіх хто причетний до цього свята – усиновлювачів, батьків - вихователів, опікунів, піклувальників!
          Дякую всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання дітей їх у повноцінних родинах.
          Бажю Вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю! Сил вам, натхнення та терпіння!

Звертаюсь до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна  і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини.

Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Селищний голова: Д.Жовтянський