Привітання селищного голови з Днем усиновлення

Дата: 29.09.2019 19:10
Кількість переглядів: 1141

Шановні жителі громади!

30 вересня – День усиновлення.
          Щиро вітаю всіх із святом родинного затишку та дитячої надії, всіх хто причетний до цього свята – усиновлювачів, батьків - вихователів, опікунів, піклувальників!
          Дякую всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання дітей їх у повноцінних родинах.
          Бажю Вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю! Сил вам, натхнення та терпіння!


          Звертаюсь до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна  і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини.

Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

 

Фото без опису


Селищний голова: Д.Жовтянський


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь