Привітання селищного голови зі святом Покрови та Днем захисника України

Дата: 13.10.2019 14:31

Шановні жителі Клеванської об’єднаної територіальної громади!

Дорогі захисники України!

Сердечно вітаю вас із великим християнським святом  – Покровою Пресвятої Богородиці – тисячолітньою покровителькою і заступницею українців у найтяжчі часи історії та в розбудові нашої незалежної держави. Це свято символізує  безмежну любов Божої Матері до нашого народу, яка оберігає кожного з нас, будучи  поряд усюди і завжди.

Щирі вітання всім, хто носить високе звання захисника України! Сердечні вітання – ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Шана і слава захисникам Вітчизни, Слава Україні!

Селищний голова Дмитро  ЖОВТЯНСЬКИЙ
в.о. старости Галина КИДУН