КЛЕВАНСЬКА ГРОМАДА

Рівненська область

Заява про наміри (Реконструкція)

Дата: 14.01.2020 15:14
Кількість переглядів: 624

1. Інвестор (замовник): Клеванська селищна рада.
Поштова та електронна адреса: 35312 Рівненська обл., Рівненський р-н, смтКлевань, вул. Івана Франка, буд. 20 тел. 0362-271-007
2. Місце розташування майданчиків (трас) будівництва   (варіанти): об’єкт знаходиться в смт. Оржів Рівненського району, Рівненської області.
3. Характеристика    діяльності    (об'єкта): Реконструкція очисних споруд продуктивністю 1000 м куб/ доб смт. Оржів Рівненського району, Рівненської області. Реконструкція проводиться без зміни геометричних розмірів будівель та споруд.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.08.13р. №808 об’єкт  внесено до Переліку видів діяльності та об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку.
Транскордонного впливу немає.

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: покращення екологічної ситуації; зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій  при експлуатації очисних споруд; забезпечення гранично допустимих концентрацій при скиданні стічних вод у водний об’єкт.
5. Розрахункова потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:
- земельних: 7,6 га;
- енергетичних: (витрати електроенергії): 15,330 тис.кВт/рік;
 -  водних: річна кількість питної води - 365 м3/рік;
- трудових:– 7 чол.
6. Транспортне забезпечення (при будівництві і експлуатації): транспорт Підрядника при будівництві, при експлуатації - транспорт Замовника.
7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: у проекті будуть враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівельні й територіальні обмеження згідно з чинними нормативними документами.
8. Необхідна еколого – інженерна підготовка  і  захист території  за варіантами: не потрібна.
9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві і  експлуатації) на навколишнє природне середовище:
Вплив на клімат і мікроклімат відсутній.
Вплив на повітряне середовище при експлуатації очисних споруд пов'язаний  з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря від обладнання очисних; концентрації шкідливих речовин в атмосферному повітрі не перевищуватимуть нормативів ГДК.
Вплив на геологічне середовище відсутній.
Вплив на водне середовище – впливає в межах діючих нормативів; після завершення всіх робіт по реконструкції, очисні споруди  повинні забезпечувати їх повну біологічну  очистку. Показники очищеної води відповідають нормам.
Вплив на ґрунти можливий при неналежному зберіганні відходів та при аварійних ситуаціях.
Вплив на рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти відсутній.
Вплив на навколишнє соціальне середовище (населення) – позитивний, поліпшення роботи очисних споруд.
Вплив на навколишнє техногенне середовище - відсутній.
10. Відходи виробництва і  можливість їх повторного використання, 
утилізації, знешкодження або безпечного захоронення:
в процесі реконструкції – будівельні відходи; в процесі експлуатації -  пісок і осад, вловлені грубі залишки, тверді побутові відходи, що підлягають вивезенню після зневоднення та дезінфекції спецтранспортом згідно заключних угод.
11. Обсяг виконання ОВНС: розділ виконується у відповідності до ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд».
12. Участь  громадськості:  розповсюдження Заяви про наміри та Заяви про екологічні наслідки діяльності через засоби масової інформації, доступ громадськості до матеріалів проекту ОВНС, врахування Заяв звернень громадських організацій, об’єднань та окремих громадян на стадії розробки матеріалів ОВНС, проведення за їх вимогою громадських слухань з приводу проектованої діяльності. За довідками звертатись в Клеванську селищну раду за адресою: Рівненський р-н, смт Клевань, вул. Івана Франка, буд. 20 тел. 0362-271007.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано