Початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території

Дата: 19.03.2020 11:59

Клеванська селищна рада Рівненського району Рівненської області повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території кварталу житлової забудови по вул. І.Франка та по вул. Надії в смт Клевань на території Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області.

Замовник стратегічної екологічної оцінки детального плану – Клеванська селищна рада.

Процедура громадського обговорення обсягів СЕО детального плану триватиме 15 днів з дати опублікування даного оголошення.

Письмові зауваження від громадян прийматимуться в приміщені селищної ради за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, смт Клевань, вул. І.Франка, 20.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутні.