Застереження щодо протидії коронавірусу

Дата: 23.03.2020 23:36

Сьогодні до тих, хто повертається з-за кордону, прикута особлива увага жителів нашої громади. Їх карантин та ізоляція справді є важливою складовою дотримання заходів безпеки.

Тому закликаємо всіх, хто повернувся з-за кордону, до свідомої ізоляції, дотримання правил карантину, толерантості та поваги один до одного. Окрім того, закликаємо всіх жителів нашої громади не виходити без потреби на вулицю, уникати великих скупчень людей, дотримуватися особистої гігієни та правил карантину.

При Клеванській селищній раді діє штаб оперативного реагування та попередження розповсюдження захворювання на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом (COVID-2019).

Просимо вас повідомляти Клеванську селищну раду або свого сімейного лікаря про власне або відоме вам повернення з-за кордону. Також громадянам, що мають ознаки хвороби, слід невідкладно повідомляти про це свого сімейного лікаря.

Свідомість та об'єднання рятують життя.