Вітання селищного голови до Дня пам'яті та примирення та 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 07:48

Шановні ветерани та мешканці Клеванської громади!

8  травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення,

9 травня -  День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Вже давно відгриміла та війна, після якої мирне життя набрало обертів. Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови  перед полеглими на полях битви, у концтаборах. У серці кожного з нас жива пам'ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу і рідної землі.

Дорогі ветерани, з Днем Перемоги!

Віддаємо шану та вклоняємося  нашим  ветеранам.

Мир, подарований Вами, ми  цінуємо і висловлюємо щирі слова подяки за здійснений подвиг!
Хочу побажати  щасливого, мирного, довгого життя. Нехай мужні подвиги наших ветеранів стануть поштовхом до перемог та звершень кожної людини.

Нехай всі війни на Землі припиняться! Нехай повсюди запанує щастя.

Сердечно бажаю кожному миру і злагоди, щасливих і довгих років життя, добробуту і благополуччя кожній родині.

З повагою,
селищний голова Дмитро ЖОВТЯНСЬКИЙ