Позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства

Дата: 29.07.2020 10:52

28 липня  2020 року Державною екологічною інспекцією Поліського округу було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " КОЛОР С.І.М.".

В ході перевірки були проведені лабораторні дослідження повітря на вміст шкідливих речовин (толуол, ксилол, ацетон) на об’єкті «КОЛОР С.І.М.» безпосередньо з джерел викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря  методом експрес-аналізу.

В перевірці приймали участь представники підприємства, Клеванський селищний голова Дмитро Жовтянський, провідний спеціаліст Клеванської селищної ради Михайло  Квятковський,  голова громадської організації «Екологія і світ» Вікторія Гребінець, жителька смт. Клевань Наталія Дякова.

Результати перевірки будуть оголошені після отримання офіційних результатів аналізів повітря.