Громадські слухання (земельні питання)

Дата: 17.10.2020 15:13

оновлено

ОГОЛОШЕННЯ!

КЛЕВАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОВІДОМЛЯЄ

про початок проведення громадського слухання детального плану території орієнтовною площею 1,0 га для будівництва та обслуговування об’єктів комерційної діяльності в смт Клевань вздовж вул. Залізничної та вул. Козацької Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області.

Розробником детального плану є ФОП Назаренко К.Ю., замовником – Клеванська седищна рада. Підставою для розроблення детального плану території є рішення Клеванської селищної ради № 560 від 17 грудня 2019 року

Детальний план території розроблений з метою будівництва та обслуговування об’єктів комерційної діяльності та житлових садибних будинків.

Громадське слухання відбудеться в приміщенні Клеванської селищної ради за адресою Рівненська обл., Рівненський р-н, смт Клевань, вул. Івана Франка, буд. 20. Пропозиції, зауваження від громадян будуть прийматися протягом 30 днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Рівне, вул. Курчатова 16-Б.

Селищний голова Д.М. Жовтянський