Громадське слухання детального плану території

Дата: 19.02.2021 17:14

КЛЕВАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ про проведення громадського слухання детального плану території орієнтовною площею 1,0 га для будівництва та обслуговування об’єктів комерційної діяльності в смт Клевань вздовж вул. Залізничної та вул. Козацької Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області.

Розробником детального плану є ФОП Назаренко К.Ю., замовником – Клеванська седищна рада. Підставою для розроблення детального плану території є рішення Клеванської селищної ради № 560 від 17 грудня 2019 року.

Громадське слухання відбудеться 22.02.2021 року о 14.00 год в приміщенні Клеванського будинку культури, за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н,       смт Клевань, вул. Тиха, буд. 16.

Селищний голова Галина КИДУН