МЕШКАНЦІВ ЗАСТЕРЕГЛИ ПРО НЕБЕЗПЕКУ ВІД СПАЛЮВАННЯ СУХОСТОЮ

Дата: 30.03.2021 09:12

Перед початком весняно – польових робіт, прибирання територій  поліцейські Клеванської територіальної громади провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців громади щодо небезпеки від спалювання сухої трави та листя.

Поліцейський офіцер громади, капітан Віктор Буднік закликав краян не провокувати пожежі та не шкодити довкіллю, спалюючи суху траву під час прибирання власних дворів та господарств.

Крім того, мешканців попередили та нагадали про адміністративну відповідальність за такі дії, а саме випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, тягнуть за собою накладення ШТРАФУ:

- на громадян від 3060 до 6120 грн.;

- на посадових осіб від 15300 до 21420 грн.

Ті самі дії, вчинені в межах територій природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення

ШТРАФУ:

- на громадян від 6120 до 12 240 грн.

- на посадових осіб 21420 до 36000 грн.

Кожен, з ким вдалося поспілкуватись, отримав тематичні листівки та пам’ятки, що містять корисну інформацію з відповідними правилами, дотримання яких дозволить уникнути лиха та збереженню здоров’я.