РОБОТА З ПРОФІЛАКТИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Дата: 30.03.2021 09:16

Щодня поліцейські офіцери громади проводять профілактичну роботу з мешканцями Клеванської територіальної громади, щодо необхідності дотримання карантинних заходів та недопущення поширення пандемії COVID -19.

Зокрема, 29 березня поліцейський офіцер Клеванської територіальної громади капітан Віктор Буднік провів інформативну роботу з підприємцями, власниками та продавцями торгових точок щодо норм дотримання карантинних заходів.

Серед підприємців було розповсюджено інформацію з позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Клеванської селищної ради. Окрім того, поліцейський офіцер вкотре застеріг громадян про відповідальність за порушення карантинних норм, а саме:

стаття 44-3. Порушення правил щодо карантину людей

Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 340 грн)  і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до1700 грн.).

Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, - тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти (від 170 до 255 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Бережіть своє здоров'я та життя і здоров'я інших людей!