Відбулася спільна толока!

Дата: 15.04.2021 08:36

13 квітня колектив Клеванськоії селищноії ради, керівники та працівники закладів освіти і культури та небаийдужі мешканці об’єднались, щоб спільними зусиллями прибрати паркову зону селища Клевань.

Даниий захід дав змогу мешканцям об’єднатись навколо спільноії мети – благоустрою територіі? селища - парковоі зони для відпочинку. Керівництво територіальноії громади висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до толоки і просить кожного цінувати і шанувати пророблену роботу, підтримувати чистоту і не смітити в парку. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Також звертаємо увагу, що у зв’язку з великою площею парковоії зони та великим об’ємом листя, прибирання території не завершено повністю. Просимо бажаючих долучитися до корисної справи - вийти в зручний для вас час та згорнути листя для вивезення за межі парку. Всім, кому небайдуже чисте довкілля - ДЯКУЄМО!