Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр надання соціальних послуг Клеванської селищної ради»

Дата: 23.04.2021 14:30

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Клеванської селищної ради»

На підставі наказу від 21 квітня 2021 року № 1  «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Клеванської селищної ради»  (далі – Центр) відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Клеванської селищної ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора Центру.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як 7 осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна подавати з 23 квітня 2021 року до 02 травня 2021 року до відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Клеванської  селищної ради за адресою: вул. І.Франка, 20, смт. Клевань,