КЛЕВАНСЬКА ГРОМАДА

Рівненська область

Клеванська селищна рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад

Дата: 12.05.2021 08:16
Кількість переглядів: 842

Фото без опису

Фото без опису

Клеванська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення наступних  вакантних посад:

  • начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Клеванської селищної ради – 1 посада (місце роботи Клевань).   

               У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають  вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, мають стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах  державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років, вільно володіють державною мовою та вмінням  роботи за комп'ютером.

     - головний спеціаліст відділу освіти, культури,  туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради – 1 посада (місце роботи Оржів).

       У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають вищу бухгалтерську освіту не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільно володіють державною мовою та вмінням роботи за комп’ютером.

      - головний спеціаліст Клеванської селищної ради – 1 посада (місце роботи Клевань).

       У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають вищу юридичну освіту не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільно володіють державною мовою та вмінням роботи за комп’ютером.

        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

         1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

2. Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

3. Дві фотокартки розміром 4х6 см;

4. Копія документу про освіту з додатками;

5. Копія документа, що посвідчує особу ( копія паспорта громадянина України);

6.Копія військового квитка (для військовослужбовців та     військовозобов’язаних);

7. Копія трудової книжки.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі  подають декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції» ( в електронному вигляді).

Додаткову інформацію щодо основних  функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: смт.Клевань, вул.І.Франка, 20, тел.27-18-72.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення про конкурс (до 10 червня 2021 року включно).

 

Селищний голова                                                                                Галина КИДУН


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано