Інформація про чергове повідомлення щодо планової діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля від ТзОВ "КОЛОР С.І.М

Дата: 01.07.2021 19:50

Шановні жителі Клеванськоі селищноі ради!!!

Повідомляємо вас про чергове повідомлення щодо планової діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля від ТзОВ "КОЛОР С.І.М."

Дане повідомлення розміщене лише в газеті Вісті Рівненщини від 18 червня 2021 року.

До селищноі ради повідомлень не надходило!

Шановні мешканці громади, якщо у Вас є зауваження, пропозиції, щодо розширення діяльності вищезгаданого підприємства, надсилайте листом поштовим або електронним до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України протягом 25 робочих днів з дня повідомлення.

Поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Липського, буд.35. Департаменту екологічної оцінки та контролю, відділу оцінки впливу на довкілля, тел.(044)206-31-40, (044)206-31-50.

Електронна пошта : OVD@mepr.gov.ua.

Контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту.

Також можна направити свої зауваження та пропозиції щодо розширення діяльності даного підприємства до селищної ради до 16 липня 2021 року включно.

За адресою: 35312, смт Клевань, вул.І.Франка, 20 Рівненський район, Рівненська область.

е-пошта: gromada.klevan@gmail.com

Селищна рада направить інформацію до Міністерства.

ТЕКСТ ПОВІДОМЛЕННЯ

(НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ)