Відбулася зустріч щодо діяльності ТОВ «Українсько-Чеської компанії «Агро-Моравія»

Дата: 09.07.2021 22:24

8 липня відбулася зустріч щодо діяльності ТОВ «Українсько-Чеської компанії «Агро-Моравія», що функціонує на території Клеванської селищної ради в с. Руда-Красна.

Участь у зустрічі взяли: голова Клеванської селищної ради  Галина Кидун, секретар ради Наталія Дьякова, власник ТОВ «Українсько-Чеська компанія «Агро-Моравія» Надія Тума, виконавчий директор підприємства Іван Повшик та орендар Ігор Святиий.

До Клеванської селищної ради неодноразово звертались мешканці громади у зв’язку з поширенням їдкого запаху та несанкціонованим вивозом відходів даним товариством по території с. Руда-Красна.

У ході зустрічі сторони висловили свої позиції, щодо вирішення даного питання в правовому полі. Відповідно було приийнято спільне рішення щодо проведення громадських слухань. Дату та місце проведення слухань буде повідомлено мешканців громади додатково.