Обговорили питання співфінансування КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги»

Дата: 09.07.2021 22:39
Кількість переглядів: 1345

9 липня в приміщенні лікарні відбулася робоча зустріч керівництва Клеванської селищноії ради з головами територіальних громад щодо фінансування та співфінансування КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги».

У рамках зустрічі було обговорено питання налагодження механізму  спільного фінансування територіальними громадами (Городоцька ТГ,  Шпанівська ТГ, Білокриницька ТГ, Зорянська ТГ)  витрат на оплату комунальних послуг та інших витрат на придбання обладнання у процесі діяльності КНП "Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги" Клеванської селищної ради.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо необхідності розвитку даного закладу та спільного вирішення співфінансування.