У громаді триває ремонт дорожнього покриття

Дата: 21.07.2021 11:33

Протягом останнього року в Клеванській селищній раді постійно проводиться ремонт доріг комунальної власності, також залучаються  кошти з обласного бюджету для вирішення даного питання.

Станом на сьогодні було відремонтовано найбільш проблемні ділянки. Зокрема, проведено ремонт дорожнього покриття вул. Набережна в смт Клевань.

(до ремонту вул. Набережна смт. Клевань)

(після ремонту дорожнього покриття вул. Набережна, смт Клевань)

Варто зазначити, що в смт Оржів було проведено ямковий ремонт по центральній дорозі на 100 % та частково у дворах, грейдерування і підсипання по вулицях селища.

В смт Клевань на 90% проведено грейдерування та ямковий ремонт асфальтного покриття вулиць. Роботи тривають.

У серпні буде розпочато капітальне будівництво доріг по вул. Деражненська, вул. Носальчука в смт Клевань та вул. І.Франка в смт Оржів.

Тепер проїзна частина доріг у громаді  стала зручнішою та безпечнішою для проїзду.