Діяльність ферми ТОВ «Українсько-Чеська компанії «Агро-Моравія» у с. Руда Красна буде припинено

Дата: 02.08.2021 16:20

30 липня за участі керівництва Клеванської селищної ради відбулися громадські слухання  щодо діяльності ТОВ «Українсько-Чеської компанії «Агро-Моравія», що функціонує на території громади  в с. Руда-Красна.

До Клеванської селищної ради неодноразово звертались мешканці громади у зв’язку з поширенням їдкого запаху та несанкціонованим вивозом відходів даним товариством по території с. Руда-Красна.

За результатами проведення громадських слухань було вирішено у строк до 07 серпня 2021 року ТОВ «Українсько-Чеської компанії «Агро-Моравія» повинна повністю припинити діяльність ферми по вул. Колгоспна у с. Руда Красна. Окрім того, були дані доручення вивезти з території всіх тварин, очистити територію ферми та прилеглу територію, а також прибрати та навести лад на земельних ділянках, які використовувались для діяльності ферми.

Адміністрація селищної ради