Важливе повідомлення!!!

Дата: 12.08.2021 12:32

Послуги водопостачання та водовідведення такі ж необхідні, як і електроенергія та газ!

У зв’язку із простроченням оплат виникла велика заборгованість  населення  за  послуги з водопостачання та водовідведення.

Незважаючи на неодноразові звернення до споживачів, борг населення перед підприємством КП «Комунсервіс» станом на 01.08. 2021 року становить 275 тис. грн.

Тому, звертаємось до усіх мешканців громади терміново погасити заборгованість  та надалі вчасно здійснювати оплату за отримані послуги.

При наявності заборгованості у абонентів,  КП «Комунсервіс» буде звертатися до суду для  стягнення боргу та здійснювати відключення споживачів від мереж водопостачання.

Клеванська селищна рада нагадує про необхідність своєчасної оплати за надані послуги.