Звернення Клеванського селищного голови з нагоди Дня пам'яті захисників України

Дата: 28.08.2021 14:29

Шановні жителі громади!

29 серпня ми вшановуємо пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Наші українські Герої - приклад мужності та незламності. Вони власною кров'ю вписали свої імена в історію незалежності України.
Саме таким для нас є Олександр Бойко, наш земляк, який поклав своє життя, захищаючи наше з вами життя та незалежність нашої держави.
На жаль, від нас йдуть найкращі. І це - така несправедливість.

Тож у цей жалобний день висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Захисника та всім родинам, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.

Молитвою, добрим словом, хвилиною мовчання згадаймо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

Вічна пам'ять! Слава Героям!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

З повагою,