Результати рейтингового голосування до Спостережної ради

Дата: 23.09.2021 19:16

Фото без описуВідповідно до рішення Клеванської селищної ради від 27 травня 2021 року № 242 «Про порядок утворення Спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» Клеванської селищної ради було створено комісію з відбору представників громадськості та громадських об’єднань діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції для роботи спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Клеванська лікарні імені Михайла Вервеги» Клеванської селищної ради.

За результатами проведеного рейтингового голосування кандидати до Спостережної ради КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» отримали наступні результати:
- Німас Лев Васильович – 126 голосів
- Юрчук Олександр Миколайович – 104 голоси
- Романчук Ольга Миколаївна – 58 голосів
- Самсонюк Ганна Вікторівна – 54 голоси
- Сайко Сергій Леонтійович – 54 голоси
- Ціпак Микола Антонович – 50 голосів
- Мулявчик Людмила Іллівна – 36 голосів
- Вервега Богдана Михайлівна – 29 голосів
- Панчук Ярослав Петрович – 23 голоси.
- Кречко Святослав Олександрович – 13 голосів

Враховуючи те, що претендентів до Спостережної ради було 10 осіб, серед яких було проведено рейтингове голосування, то до складу Спостережної ради згідно затвердженого Порядку увійти 6 осіб, які за результатами проведеного голосування набрали найбільшу кількість голосів.

Відповідно комісія з відбору представників рекомендує селищній раді прийняти рішення про обрання до представників Спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» наступних кандидатів:

- Німаса Лева Васильовича,
- Юрчука Олександра Миколайовича