У Клеванській громаді відбулась осіння толока

Дата: 25.10.2021 09:23

23 жовтня  колектив селищної ради, керівники та працівники закладів освіти і культури, депутати та небайдужі мешканці громади об’єднались, щоб спільними зусиллями прибрати центральний парк у Клевані.

Учасники толоки зібрали сухе листя та гілля на територіі парку????

У ході толоки було проведено підготовчі роботи ????на майданчику для встановлення вуличних тренажерів.

Майданчик буде обладнано комплексом сучасних вуличних тренажерів, які підходять для використання людьми різного віку.

?Окрім того було перенесено один елемент дитячого майданчика у більш зручне та сонячне місце, де буде розміщено нові цікавинки для малечі.

?Також, було посаджено декоративні рослини, які прикрасять паркову зону????????

По закінченню толоки на всіх присутніх чекав справжній козацький куліш.

Важливо, щоб такого роду заходи стали доброю традицією????в Клеванській територіальній громаді.