Профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал»

Дата: 10.11.2021 11:51

Працівниками Служби у справах дітей Клеванської  селищної ради продовжуються профілактичні  рейди  «Діти вулиці», «Вокзал», які  направленні на попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, правопорушень, травматизму, нещасних випадків серед дітей.

Під час рейдів перевіряються умови проживання сімей, в яких проживають  діти,  які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час відвідування сімей - із батьками проводяться профілактично-роз’яснювальні бесіди та попереджаються про відповідальність за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків відносно дітей, безпека під час користування пічного опалення.

Під час рейдів додатково перевіряються магазини та продавці алкогольних та тютюнових виробів, наголошується про заборону продажу відповідного товару неповнолітнім та попереджено про адміністративну відповідальність в разі порушення норм законодавства.