Конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення  побутових відходів на території смт Клевань

Дата: 17.12.2021 08:50

Виконавчий комітет Клеванської селищної ради повідомляє про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення  побутових відходів на території смт Клевань Клеванської селищної ради, який відбудеться 20 січня о 14:00 годині в приміщенні селищної ради за адресою: смт Клевань, вул. І. Франка, 20 (кабінет № 22).

Конкурсна документація, затверджене рішенням виконавчого комітету Клеванської селищної ради від 10 грудня 2021 року № 201 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт Клевань Клеванської селищної ради»