Лист Святому Миколаю!

Дата: 17.12.2021 12:53

Кожна дитина чекає на свята, різдвяну магію та виглядає Святого Миколая!

Але, на жаль, не у кожної родини є можливості створити атмосферу свята Безробіття, матеріальні труднощі та конфлікти в родині – будь-хто може потрапити у таку ситуацію, від чого страждають не лише дорослі, а й діти.

Головне – вчасно підтримати таку сім’ю та створити можливості для кожної дитини зростати в оточенні родини з люблячими батьками! Сьогодні ми хочемо поділитися з вами відеороликом, розробленим в рамках інформаційної кампанії "ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів» та закликати не залишатися осторонь чужої біди".

Якщо вам потрібна допомога, або вам стало відомо про таку родину – зверніться до Служби у справах дітей або відділу соціального захисту населення та охорони здоров‘я Клеванської селищної ради. Вчасна підтримка – запобігає біді та рятує родину для дитини!

Ролик (натисніть для передляду)