В Клеванській територіальній громаді стартував соціальний проект спільно з ТОВ «Рівнеліки»

Дата: 29.12.2021 16:40

А саме, буде здійснюватись відпуск ліків особам, які потребують додаткової соціальної допомоги.

Клеванська селищна рада підписала трьохсторонню угоду з ТОВ «Рівнеліки» про  надання послуг щодо поставки (відпустку) лікарських засобів, медичних виробів та супутніх товарів із застосуванням вхідної  закупівельної ціни особам  з числа мешканців Клеванської територіальної громади, які потребують додаткову соціальну допомогу.

При отриманні ліків особа повинна мати при собі документ, що посвідчує особу. Відпуск (поставка) ліків буде здійснюватись в аптечному пункті за адресою Центральна, 1 смт Клевань (КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» Клеванської селищної ради).

Списки осіб, які потребують додаткову соціальну допомогу буде розміщено на сайті Клеванської селищної ради додатково.

Всім бажаємо здоров’я!